Neklumpantis „Lietkabelis“ susitvarkė su nelaiminčiu „Vytautu“

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) lyderių ir autsaiderių dvikovoje daug intrigos nebuvo. Panevėžio „Lietkabelio“ (6-0) krepšininkai namie 87:69 (19:17, 21:12, 19:19, 28:21) nugalėjo Prienų–Birštono „Vytautą“ (0-5) ir išsaugojo vienvaldžio lygos lyderio vardą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje spurtavo 14:3, taip įgydami apčiuopiamą pranašumą – 31:20. Dar vieną spurtą „Lietkabelis“ surengė trečiajame kėlinyje, kai kelių minučių atkarpą laimėjo 8:3 ir nutolo 57:41.

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas – „Lietkabelis“ sėkmingai išsaugojo susikrautą persvarą.

Šiame mače LKL kovose „Lietkabelio“ komandoje debiutavo Tomas Rimša, kuris per 6 minutes pelnė 4 taškus. Simas Jasaitis dvikovą praleido dėl šlaunies traumos, bet puolėjas į rikiuotę grįš jau Europos taurės rungtynėse trečiadienį prieš Jeruzalės „Hapoel“.

„Vytautas“ po šios nesėkmės išliko taro trijų pergalės skonio šį sezoną dar nepajutusių komandų. Kitos dvi – Utenos „Juventus“ (0-5) ir Kėdainių „Nevėžis“ (0-3).

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 14, Žanis Peiners 13, Gary Taltonas ir Darjušas Lavrinovičius po 9.

„Vytautas“: Justas Sinica 19 (4/11 tritaškiai), Egidijus Dimša 12, Martynas Linkevičius 10 (11 atk. kam.).