„Neptūno“ krepšininkai „Juventus“ ekipą paliko be pergalių

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda išvykoje po dramatiškos kovos 73:72 (17:10, 18:30, 29:15, 9:17) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Šeimininkai pralaimėjo pirmą kėlinį 7 taškų skirtumu, bet įpusėjus rungtynėms jau pirmavo šeimininkai – 40:35. Trečiajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Neptūno“ ekipai, kuri prieš lemiamą ketvirtį įgijo 9 taškų pranašumą (64:55). Utenos ekipa mačo pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą, bet likus 1,5 sek. taikliu baudos metimu Edgaras Želionis išvedė svečius į priekį 73:72. Paskutinė „Juventus“ ataka buvo nesėkminga.

„Neptūnui“ (5 pergalės/1 pralaimėjimas) 20 taškų pelnė Juanas Palacios, 13 – Arnas Butkevičius (8 atk. kam.), po 9 – Renaldas Seibutis ir Malcolmas Armsteadas.

„Juventus“ (0/5) komandoje po 12 taškų surinko Arvydas Šikšnius ir Mindaugas Kupšas, po 11 –Anthonys Irelandas ir Laronas Dendys.