Ispanija pateko į pasaulio futbolo čempionatą

Penktadienį sužaistos dar devynerios atrankos į 2018 metų pasaulio čempionatą rungtynės. Vietą turnyre užsitikrino Ispanijos rinktinė.

G grupė

Ispanija namuose 3:0 sutriuškino Albaniją ir užsitikrino vietą pasaulio čempionate.

Ispanijos rinktinėje pasižymėjo Isco, Rodrigo ir Thiago Alcantara.

Italijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 1:1 su Makedonija ir užsitikrino antrąją vietą grupėje.

Italus į priekį 40-ąją minutė išvedė Giorgio Chiellini, tačiau Aleksandras Trajkovskis 77-ąją minutę išlygino rezultatą.

Izraelis 1:0 nugalėjo Lichtenšteiną.

D grupė

Velso rinktinė be lyderio Garetho Bale'o 1:0 nugalėjo Gruziją.

Pergalingą įvartį Velsui 49-ąją minutę įmušė Tomas Lawrence'as.

Austrijos rinktinė 3:2 nugalėjo grupės lyderę Serbiją, tačiau prarado šansus užimti antrąją vietą grupėje.

Airija 2:0 nugalėjo Moldovą.

I grupė

Į pirmąją vietą pakilo Islandijos rinktinė, kuri 3:0 sutriuškino Turkiją.

Įvarčius įmušė Johannas Gudmundssonas, Birkiras Bjarnasonas ir Kari Arnasonas.

Į antrąją vietą nukritusi Kroatija sužaidė lygiosiomis 1:1 su Suomija.

Kroatai pirmavo po Mario Mandžukičiaus įvarčio, tačiau paskutinę pagrindinio laiko minutę rezultatą išlygino Pyry Soiri.

Vilčių dar neprarado ir Ukraina, kuri 2:0 nugalėjo Kosovą.

Pirmąjį įvartį į savus vartus įmušė Leartas Paqarada, antrą pridėjo Andrijus Jarmolenko.

Rinktinės, kurios jau užsitikrino vietas pasaulio čempionate: Rusija, Belgija, Vokietija, Anglija, Brazilija, Iranas, Japonija, Meksika, Pietų Korėja, Saudo Arabija, Ispanija.