L. Asadauskaitė pasaulio taurės varžybų finale – ketvirta

Nižnij Novgorode (Rusija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų finalo moterų varžybose penktadienį nugalėtojos titulą gynusi olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė užėmė ketvirtąją vietą.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

29-erių metų Lietuvos atstovė, kuri bėgimo ir šaudymo varžybas pradėjo tik trylikta (+1 min. 3 sek.), surinko 5328 taškus. Laurą nuo medalio skyrė 15 sek.

L. Asadauskaitė fechtavimo varžybose buvo trečia, plaukimo – 19-a, jojimo - tik 31-a, o kombinuotoje rungtyje - pirma.

20-metė Gintarė Venčkauskaitė (5200 tšk.) užėmė 11-ąją vietą, o 23-ejų metų Lina Batulevičiūtė (4864 tšk.) tarp 36 dalyvių buvo 28-a. Gintarė prieš kombinuotą rungtį buvo 18-a, o Lina - 24-a. Beje, G. Venčkauskaitė bėgimo ir šaudymo varžybose nusileido tik L. Asadauskaitei.

Nugalėjo 2011 metų pasaulio čempionė ir Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja 31-erių metų ukrainietė Viktorija Tereščiuk (5440 tšk.). Sidabras atiteko rusei Jekaterinai Churaskinai (5412 tšk.), o bronza – kitai ukrainietei Žanai Buriak (5388 tšk.).

Rusijai atstovaujanti buvusi Lietuvos rinktinės narė Donata Rimšaitė (5148 tšk.) užėmė 13-ąją vietą.

L. Asadauskaitė pasaulio taurės finalinėse varžybose dalyvavo aštuntą kartą. Užpernai ji šiose varžybose iškovojo sidabro medalį, o 2008 metais buvo penkta.

Šeštadienį vyrų varžybose dalyvaus Justinas Kinderis.