„Borussia“ pratęsė pergalingą žygį Vokietijos čempionate

UEFA „Čempionų lygos“ turnyre buksuojanti ir du pralaimėjimus per du mačus jame patyrusi Dortmundo „Borussia“ gerokai sėkmingiau rungtyniauja vietiniame fronte.

Pirmojoje Vokietijos „Bundeslygos“ vietoje įsitvirtinanti Peterio Boszo kariauna septintajame čempionato ture svečiuose 2:1 pranoko „Augsburg“ ekipą.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 4-ąją minutę, kai tiksliu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Andrėjus Yarmolenko. Vis dėlto jau 11-ąją minutę rezultatą išlygino brazilas Caiuby. Džiaugtis lygiu rezultatu „Augsburg“ ir vėl galėjo neilgai – 23-ąją minutę įvartį pelnė Shinji Kagawa.

Japono įvartis tapo pergalingu šiame mače. Nors 80-ąją minutę puikų šansą pasižymėti turėjo ir Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, rezultatyviausias čempionato futbolininkas (8 įv.) nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Šį sezoną Vokietijoje dar nepralaimėjusi „Borussia“ prieš artimiausius persekiotojus „Hoffenheim“ bent iki sekmadienio įgijo 5 taškų persvarą.