captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos lyga: Londono „Arsenal“ išsivežė pergalę iš Lietuvos kaimynų

Theo Walcottas pelnė du įvarčius, o sudėtį gerokai pakeitęs Londono „Arsenal“ klubas įveikė Borisovo BATE Europos lygos varžybose.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

H grupės rungtynėse Baltarusijoje „Arsenal“ pasiekė pergalę 4:2.

Prie dviejų pirmųjų Th. Walcotto tikslių smūgių dar vieną pridėjo Olivier Giroud – Prancūzijos puolėjui tai buvo 100-as įvartis žaidžiant „Arsenal“ klube.

Tuo tarpu Robas Holdingas pasižymėjo pirmą kartą „Arsenal“ gretose.

Londono ekipos treneris Arsenas Wengeras šiame mače rėmėsi kiek neįprasta sudėtimi, kelis pagrindinius žaidėjus palikęs ilsėtis Anglijoje.

Londono klubas laikosi H grupės pirmojoje vietoje su šešiais taškais per dvejas rungtynes. Antri yra Belgrado „Crvena zvezda“ futbolininkai, po Richmondo Boakye įvarčio 1:0 įveikę „Cologne“ – šis Vokietijos klubas yra pralaimėjęs abu mačus.

A grupė

„Astana“ (Kazachstanas“) – Prahos „Slavia“ (Čekija) 1:1

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) – „Villareal“ (Ispanija) 0:0

Rikiuotė: 1. „Villareal“ – 4 taškai, 2. „Slavia“ – 4, 3. „Maccabi“ – 1, 4. „Astana“ – 1.

B grupė

Belgrado „Partizan“ (Serbija) – Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 2:3

Tiranos „Skenderbeu“ (Albanija) – Berno „Young Boys“ (Šveicarija) 1:1

Rikiuotė: 1. „Dinamo“ – 6, 2. „Young Boys“ – 2, 3. „Partizan“ – 1, 4. „Skenderbeu“ – 1.

C grupė

„Braga“ (Portugalija) – Stambulo „Basaksehir“ (Turkija) 2:1

Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) – „Hoffenheim“ (Vokietija) 2:1

Rikiuotė: 1. „Braga“ – 6, 2. „Ludogorec“ – 4, 3. „Basaksehir“ – 1, 4. „Hoffenheim“ – 0.

D grupė

„Milan“ (Italija) – „Rijeka“ (Kroatija) 3:2

Atėnų AEK (Graikija) – Vienos „Austria“ (Austrija) 2:2

Rikiuotė: 1. „Milan“ – 6, 2. AEK – 4, 3. „Austria“ – 1, 4. „Rijeka“ – 0.

E grupė

Liverpulio „Everton“ (Anglija) – Limasolio „Apollon“ (Kipras) 2:2

„Lyon“ (Prancūzija) – Bergamo „Atalanta“ (Italija) 1:1

Rikiuotė: 1. „Atalanta“ – 4, 2. „Apollon“ – 2, 3. „Lyon“ – 2, 4. „Everton“ – 1.

F grupė

Tiraspolio „Sheriff“ (Moldova) – „Koebenhavn“ (Danija) 0:0

Maskvos „Lokomotiv“ (Rusija) – Zlyno „Fastav“ (Čekija) 3:0

Rikiuotė:1. „Lokomotiv“ – 4, 2. „Koebenhavn“ – 2, 3. „Sheriff“ – 2, 4. „Fastav“ – 1.

G grupė

„Lugano“ (Šveicarija) – Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1:2

Plzeno „Viktoria“ (Čekija) – Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis) 3:1

Rikiuotė: 1. „Steaua“ – 6, 2. „Hapoel“ – 3, 3. „Viktoria“ – 3, 4. „Lugano“ – 0.

H grupė

Borisovo BATE (Baltarusija) – Londono „Arsenal“ (Anglija) 2:4

„Cologne“ (Vokietija) – Belgrado „Crvena zvezda“ (Serbija) 0:1

Rikiuotė: 1. „Arsenal“ – 6, 2. „Crvena zvezda“ – 4, 3. BATE – 1, 4. „Cologne“ – 0.

I grupė

Konijos „Konyaspor“ (Turkija) – „Vitoria de Guimaraes“ (Portugalija) 2:1

„Salzburg“ (Austrija) – „Marseille“ (Prancūzija) 1:0

Rikiuotė: 1. „Salzburg“ – 4, 2. „Konyaspor“ – 3, 3. „Marseille“ – 3, 4. „Vitoria de Guimaraes“ – 1.

J grupė

Bilbao „Athletic“ (Ispanija) – Luhansko „Zoria“ (Ukraina) 0:1

„Ostarsunds“ (Švedija) – Berlyno „Hertha“ (Vokietija) 1:0

Rikiuotė: 1. „Osterasunds“ – 6, 2. „Zoria“ – 3, 3. „Athletic“ – 1, 4. „Hertha“ – 1.

K grupė

Romos „Lazio“ (Italija) – „Zulte-Waregem“ (Belgija) 2:0

„Nice“ (Prancūzija) – „Vitesse“ (Nyderlandai) 1:0

Rikiuotė: 1. „Nice“ – 6, 2. „Lazio“ – 6, 3. „Vitesse“ – 0, 4. „Zulte-Waragem“ – 0.

L grupė

„Rosenborg“ (Norvegija) – Skopjės „Vardar“ (Makedonija) 3:1

Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) – „Real Sociedad“ (Ispanija) 3:1.

Rikiuotė: 1. „Zenit“ – 6, 2. „Real Sociedad“ – 3, 3. „Rosenborg“ – 3, 4. „Vardar“ – 0.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close