Utenos „Juventus“ krizė gilėja: LKL pirmenybėse – trečias pralaimėjimas iš eilės

Apie stipriausių ketvertą prieš sezoną svajoję Utenos „Juventus“ krepšininkai kol kas neranda savojo žaidimo. Antradienį vykusiame LKL 3-ojo turo mače Gedimino Petrausko vyrai svečiuose 73:82 (20:22, 12:23, 22:12, 19:25) nusileido „Šiaulių“ ekipai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Į nokdauną svečiai buvo pasiųsti antrajame kėlinyje, kai pakiliai rungtyniavę šiauliečiai įgijo 13 taškų pranašumą.

Visgi po didžiosios pertraukos „Juventus“ pademonstravo charakterį ir ne tik panaikino dviženklį deficitą, bet ir išsiveržė į priekį.

Vis dėlto visiškai perlaužti rungtynių uteniškiams nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje geriau žaidė antrą kvėpavimą įgavę šiauliečiai.

„Juventus“ kol kas pralaimėjo visus tris mačus. „Šiauliai“ savo sąskaitoje jau turi dvi pergales.

„Šiauliai“: Nicholas Zeisloftas 17, Donatas Sabeckis 15, Arminas Urbutis 14 (9 atk. kam.), Laurynas Birutis 13, Ignas Vaitkus 10.

„Juventus“: Laronas Dendy 17, Dovis Bičkauskis 14, Laurynas Samėnas 12, Mindaugas Kupšas 9, Arvydas Šikšnius 7.