„Arsenal“ pergalė užtemdė „Albion“ veterano rekordą „Premier“ lygoje

Vienintelėse „Premier“ lygos rungtynėse pirmadienį Londono „Arsenal“ savo aikštėje 2:0 (1:0) įveikė „West Brom Albion“ ekipą ir net per penkias vietas šoktelėjo aukštyn turnyro lentelėje. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Alexandre`as Lacazette`as. Svečių ekipoje išsiskyrė tik Garethas Barry, pagal lygoje sužaistas rungtynes aplenkęs „Manchester United“ legendą Ryaną Giggsą.

Dvikovoje aikštės šeimininkai sukūrė daugiau pavojingų progų ir diktavo rungtynių tempą. Pirmajame kėlinyje „Arsenal“ į priekį išvedė A. Lacazette`as.

Prancūzas įtvirtino Londono komandos pergalę antrajame kėlinyje tiksliai realizuodamas 11 m baudinį.

Šios rungtynės buvo ypatingos 36-ių metų „Albion“ saugui Garethui Barry. Futbolininkas tapo rekordininku pagal sužaistas rungtynes anglų „Premier“ lygoje.

Dvikova su „Arsenal“ G. Barry buvo 633-ia. Pagal šį rodiklį jis pralenkė R. Giggsą, visą karjerą vilkėjusį „Manchester United“ marškinėlius.

„Raudonų velnių“ ekipoje pastarasis ir baigė karjerą būdamas 40-ies metų bei sužaidęs 22 sezonus „Premier“ lygoje.

G. Barry – šiuo metu vienintelis aktyvus „Premier“ lygos futbolininkas, sužaidęs daugiau nei 500 rungtynių. Anksčiau jis gynė „Aston Villos“, „Manchester City“ ir „Everton“ klubų garbę.

Po trečiosios pergalės šį sezoną Arsene`o Wengero auklėtiniai „Premier“ turnyro lentelėje iš 12-os vietos šoktelėjo į 7-ą, o antrą pralaimėjimą patyręs „Albion“ – iš 10-osios smuktelėjo į 12-ą poziciją.

Londono „Arsenal“ 0 – 0 Vest Bromičo „Albion“

20' [1 – 0] Alexandre`as Lacazette

67' [2 – 0] Alexandre`as Lacazette (11 m b.)