Dviratininkas R. Zubrickas pasaulio čempionate pranoko daugiau nei pusę varžovų

Bergene (Norvegija) vykstančio jubiliejinio, 90-ojo, pasaulio dviračių plento čempionato jaunių vaikinų grupinėse lenktynėse šeštadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Romas Zubrickas. Ji finišavo 84-as.
LDSF nuotr.
LDSF nuotr.

Nugalėjo danas Julius Johansenas (Julius Johansen). Jis 133,8 km nuvažiavo per 3 val. 10 min. 48 sek. (vid. greitis – 42,075 km/val.). 2–23 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 51 sek. Sidabro ir bronzos medalius pelnė italai – atitinkamai Luca Rastellis ir Michele Gazzolis.

Į dešimtuką pateko net trys Italijos dviratininkai.

Lietuvos jaunių čempionas R. Zubrickas nuo nugalėtojo atsiliko 8 min. Kęstutis Vaitaitis (+13.38) užėmė 109-ą vietą, o Mantas Januškevičius nefinišavo.

Lenktynėse dalyvavo 186 dviratininkai iš 61 šalies. Finišą pasiekė 129 dviratininkai.

Pasaulio čempionate dalyvauja 11 Lietuvos sportininkų. Šeštadienį 14.30-18.30 val. (Lietuvos laiku) vyks moterų grupinės lenktynės (152,8 km), kuriose startuos Justina Jovaišytė, Rasa Leleivytė ir Daiva Tušlaitė.