R. Kurtinaičio auklėtiniai įveikė CSKA krepšininkus

Vieningosios krepšinio lygos varžybų ketvirtosiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda svečiuose 77:75 (12:18, 21:26, 19:20, 25:11) įveikė Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2-2.

BFL nuotr.
BFL nuotr.

Svečiai po dviejų kėlinių atsiliko 33:44, o po trijų – 52:64. Paskutinį ketvirtį R. Kurtinaičio auklėtiniai pradėjo spurtu 17:2 ir 35-ąją min. išsiveržė į priekį 69:66. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, rezultatas buvo lygus 75:75. Pergalingą dvitaškį paskutinėmis sekundėmis pataikė Zoranas Planiničius.

„Chimki“ komandai 15 taškų pelnė Sergejus Monia, 14 – Z. Planiničius, 13 – Jame`sas Augustine`as, 12 – Vitalijus Fridzonas.

CSKA ekipoje Vladimiras Micovas surinko 13 taškų, Nenadas Krstičius ir Andrejus Voroncevičius – po 12, Aaronas Jacksonas – 11, Sonny Weemsas – 10.

Lemiamos, penktosios, rungtynės bus žaidžiamos penktadienį „Chimki“ aikštėje.