Kauno šaudymo iš lanko pirmenybėse triumfavo T. Lubys ir V. Šigauskas

Kauno miesto šaudymo iš lanko pirmenybių nugalėtojams tapo klaipėdietis Taurūnas Lubys ir kaunietis Vladas Šigauskas.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Olimpinių lankų grupės finale T. Lubys 6:4 įveikė Lenardą Bernotą. Abu sportininkai atstovauja Klaipėdos „Harmonijos“ klubui.

Bronzos medalį iškovojo Kauno miesto jaunalietuvių sporto organizacijos sportininkas Jonas Skačkauskas. Jis kovoje dėl trečiosios vietos 6:4 įveikė Gytenį Janušą iš Vilniaus LSK klubo.

Skriemulinių lankų grupės finale V. Šigauskas užtikrintai 6:0 nugalėjo vilnietį Tomą Liekį.

Mažajame finale uteniškis Marius Grigaravičius 7:1 nugalėjo kaunietį Andrių Špadą.