N. Djokovičius pateko į antrąjį „French Open“ ratą

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 21,017 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate antradienį pirmoji pasaulio raketė 26-erių metų serbas Novakas Djokovičius 7:6 (7-5), 6:4, 7:5 nugalėjo 22-ejų metų belgą Davidą Goffinas (58-oji pasaulio raketė).
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 2 val. 13 min.

Praėjusių metų šio turnyro finalininkas N. Djokovičius antrajame rate žais su 23-ejų metų argentiniečiu Guido Pella (83).

Dešimtoji pasaulio raketė 28-erių metų šveicaras Stanislasas Wawrinka antradienį 7:5, 6:3, 6:7 (1-7), 7:5 įveikė 24-erių metų olandą Thiemo De Bakkerį (95).

Moterų vienetų varžybų pirmajame rate devintoji pasaulio raketė 29-erių metų australė Samantha Stosur 6:0, 6:2 nugalėjo 42-ejų metų japonę Kimiko Date-Krumm (83).