Europos lyga prasidėjo sumaištimi Londone ir favoritų pergalėmis

Ketvirtadienio vakarą 24-iomis rungtynėmis prasidėjo UEFA Europos lygos pagrindinis turnyras. Viename labiausiai intriguojančiame mače Londono „Arsenal“ namuose pirmieji praleido įvartį, bet antrajame kėlinyje 3:1 palaužė „Koln“ vienuolikę.
A. Sanchezas, Reuters/Scanpix nuotr.

9-ąją minutę svečius į priekį išvedė kolumbietis Jhonas Cordoba, bet po pertraukos „kanonierių“ garbę išgelbėjo Seadas Kolašinacas (49 min.), Alexis Sanchezas (67 min.) bei Hectoras Bellerinas (82 min.).

Įdomu, jog šios rungtynės prasidėjo visa valanda vėliau dėl prie „Emirates“ stadiono kilusios sumaišties.

Į Londoną atvyko nepaprastai daug „Koln“ ekipos gerbėjų, kurie neturėjo įsigiję bilietų. Tikėdamiesi įsigyti bilietus stadiono prieigose, vokiečiai sukėlė chaosą ir spūstį.

Iš viso svečių komandos aistruoliams buvo išplatinta tik apie 3 tūkst. bilietų. Šalia stadiono lūkuriavo maždaug penkis kartus didesnė „Koln“ fanų minia.

Galiausiai pareigūnams pavyko minią prasklaidyti, o aistroms nurimus, UEFA atstovai nusprendė pradėti rungtynes.

Kitame mače „Milan“ futbolininkai 5:1 svečiuose į skutelius sutaršė Vienos „Austria“ ekipą, o kita Italijos ekipa Bergamo „Atalanta“ namuose net 3:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Vilniaus „Žalgirį“ ir Marijampolės „Sūduvą“ šiemet Europoje nuskriaudęs Razgrado „Ludogorec“ kampaniją pradėjo nulinėmis lygiosiomis svečiuose su Stambulo „Basaksehir“.

Visi rezultatai:

A grupė „Villarreal“ – „Astana“ 3:1 Prahos „Slavia“ – Tel Avivo „Maccabi“ 1:0

B grupė Kijevo „Dinamo“ – Korčės „Skenderbeu“ 3:1 Berno „Young Boys“ – Belgrado „Partizan“ 1:1

C grupė „Hoffenheim“ – „Braga“ 1:2 Stambulo „Bašakšehir“ – Razgrado „Ludogorec“ 0:0

D grupė Vienos „Austria“ – „Milan“ 1:5 „Rijeka“ – Atėnų AEK 1:2

E grupė Bergamo „Atalanta“ – Liverpulio „Everton“ 3:0 Limasolio „Apollon“ – „Lyon“ 1:1

F grupė Zlino „Fastav“ – Tiraspolio „Šeriff“ 0:0 „Kobenhavn“ – Maskvos „Lokomotiv“ 0:0

G grupė Beer Ševos „Hapoel“ – „Lugano“ 2:1 Bukarešto FCSB – Plzeno „Viktoria“ 3:0

H grupė Belgrado „Crvena Zvezda“ – Barysavo BATE 1:1 Londono „Arsenal“ – „Koln“ 3:1

I grupė „Marseille“ – „Konyaspor“ 1:0 Gimarainso „Vitoria“ – Zalcburgo „Red Bull“ 1:1

J grupė Luhansko „Zaria“ – „Ostersund“ 0:2 Berlyno „Hertha“ – Bilbao „Athletic“ 0:0

K grupė Varegemo „Zulte“ – „Nice“ 1:5 „Vitesse“ – Romos „Lazio“ 2:3

L grupė „Vardar“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ 0:5 San Sebastiano „Real Sociedad“ – Trondheimo „Rosenburg“ 4:0.