R. Nadalis ir M. Šarapova iškopė į antrąjį „French Open“ ratą

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 21,017 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate pirmadienį ketvirtoji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 26-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 4:6, 7:6 (7-4), 6:4, 6:3 įveikė 25-erių metų vokietį Danielį Brandsą (59-oji pasaulio raketė).
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 2 val. 54 min.

Ispanijos tenisininkas atliko vos du neatremiamus padavimus, o vokietis – 10.

Septyniskart „French Open“ turnyro nugalėtojas (2005–2008, 2010–2012 metais) R. Nadalis antrajame rate susitiks su 23-ejų metų slovaku Martinu Kližanu (35).

Jau pirmajame rate suklupo šeštoji pasaulio raketė 27-erių metų čekas Tomašas Berdychas. Jis 6:7 (8-10), 4:6, 7:6 (7-3), 7:6 (7-4), 5:7 pralaimėjo 26-erių metų prancūzui Gaeliui Monfils (81).

Prancūzijos tenisininkas antrajame rate žais su 40-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiu 24-erių metų latviu Ernestu Gulbiu. Pastarasis pirmadienį 6:1, 7:6 (7-4), 6:3 nugalėjo 29-erių metų brazilą Rogerio Dutrą Silvą (94).

Į antrąjį ratą iš pajėgiausių pasaulio tenisininkų dešimtuko pateko 28-erių metų prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga (8) ir 26-erių metų prancūzas Richard`as Gasquet (9).

Kaip jau skelbta, 22-ejų metų lietuvis Ričardas Berankis (67) pirmajame rate 6:7 (5-7), 3:6, 7:5, 6:7 (5-7) nusileido 32-ajai pasaulio raketei 31-erių metų prancūzui Julienui Benneteau.

Moterų vienetų varžybų pirmajame rate antroji pasaulio raketė nugalėtojos titulą ginanti 26-erių metų rusė Marija Šarapova per 54 min. 6:2, 6:1 nugalėjo 27-erių metų Taivano atstovę Su-Wei Hsieh (42) ir antrajame rate susitiks su 19-mete kanadiete Eugenie Bouchard (77).

Į antrąjį ratą taip pat iškopė 24-erių metų lenkė Agnieszka Radwanska (4), 31-erių metų kinė Na Li (6), 25-erių metų vokietė Angelique Kerber (8) ir 22-ejų metų danė Caroline Wozniacki (10).