Lietuvos stalo tenisininkėms – Baltijos šalių čempionato sidabro medaliai

Savaitgalį Latvijoje vykusiame Baltijos šalių stalo teniso čempionate Lietuvos moterų rinktinė užėmė antrąją vietą.

Lietuvos komanda, kurią sudarė Ugnė Baskutytė, Auksė Rasimavičienė bei Eglė Stuckytė, 3-0 nugalėjo pirmąją Latvijos komandą, 3-1 – antrąją Latvijos ekipą, bet 2-3 turėjo pripažinti aukso medalius iškovojusių Estijos stalo tenisininkių pranašumą.

Vyrų komandų varžybose Lietuvos rinktinė (Klaidas Čepaitis, Benediktas Vaitkevičius ir Osvaldas Juodelis) užėmė trečiąją vietą. Lietuviai 3-0 nugalėjo antrąją Latvijos komandą, bet 0-3 pralaimėjo Latvijos pirmajai ekipai ir 1-3 – Estijos stalo tenisininkams.

Tarp vyrų nugalėjo latviai, o sidabras atiteko estams.

Asmeninėse varžybose tarp moterų sidabro medalį iškovojo E. Stuckytė, bronzos – A. Rasimavičienė. Vyrų varžybose Lietuvos atstovai tarp prizininkų nepateko.