„Žalgiris“ baudinių serijoje nugalėjo „Sūduvą“ ir pateko į LFF taurės finalą

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pirmajame pusfinalyje šeštadienį nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ 11 m. baudinių serijoje 4:2 nugalėjo Marijampolės „Sūduvos“ ekipą ir pateko į finalą.
BNS
BNS

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1), o po pratęsimo rezultatas buvo 2:2.

14-ąją min. „Sūduvos“ žaidėjas Karolis Chvedukas išvedė savo ekipą į priekį, o per teisėjo pridėtą laiką (90+1 min.) rezultatą išlygino žalgirietis Egidijus Vaitkūnas.

44-ąją min. iš aikštės buvo pašalintas „Sūduvos“ narys Paulius Janušauskas.

Pratęsimo pradžioje (93 min.) Liviu Antalis išvedė „Žalgirį“ į priekį, tačiau 121-ąją min. rezultatą išlygino Algis Jankauskas.

11 baudinių serijoje keturi „Žalgirio“ futbolininkai smūgiavo tiksliai, o du „Sūduvos“ bandymai buvo nesėkmingi.

LFF taurę „Žalgiris“ yra iškovojęs šešis kartus iš eilės.

Kitame pusfinalyje susitinka Kauno „Stumbras“ ir Vilniaus „Vytis“ (I lyga).