Po pertraukos PSG iškovojo penktą pergalę iš eilės

Po pasaulio futbolo čempionato atrankos turų į Europos stadionus šį savaitgalį grįžta nacionalinių pirmenybių kovos. Penktadienio vakarą Prancūzijos „Ligue-1“ čempionate sužaistos dvejos V turo rungtynės, „Paris Saint Germain“ klubas išvykoje 5:1 (1:1) sutriuškino „Metz“ ekipą ir iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Nuo 31 min. svečiai iš Paryžiaus pirmavo po Edinsono Cavani įvarčio, 37 min. aikštės šeimininkams įvartį pelnė Emmanuelis Riviere – 1:1.

56 min. raudoną kortelę prieš save išvydo „Metz“ kairysis gynėjas Benoitas Assou-Ekotto. Mažumoje likę šeimininkai neatsilaikė prieš galingai puolusius svečius ir praleido dar keturis įvarčius.

59 min. svečiai persvėrė rezultatą, pasižymėjo saugas Kylianas Mbappe, o po 10-ies minučių savo žodį tarė ir Neymaras – 3:1.

75 min. savo antrą įvartį pelnė E. Cavani, o 87 min. šeimininkų triuškinimą pratęsė Lucas Moura – 5:1.

Kitose turo rungtynėse „Lille“ ir „Bordeaux“ išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Rezultatai:

„Lille“ 0 – 0 „Bordeaux“

„Metz“ 1 – 5 „Paris Saint Germain“

31 min. [0:1] Edinsonas Cavani

37 min. [1:1] Emmanuel Riviere

56 min. – raudona kortelė Benoit Assou-Ekotto („Metz“)

59 min. [1:2] Kylian Mbappe

69 min. [1:3] Neymaras75 min.

[1:4] Edinsonas Cavani87 min.

[1:5] Lucas Moura

Hamburge – „RB Leipzig“ pergalė

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato 3 turą pradėjo „Hamburger SV“ ir Leipcigo „RB Leipzig“ ekipos. Debiutui Čempionų lygos turnyre besiruošianti Leipzigo komanda po antrame kėlinyje pelnytų įvarčių iškovojo pergalę 2:0.

Pasižymėjo Naby Keita (67 min.) ir Timo Werneris (75 min.).

Šeštadienį ir sekmadienį dar bus sužaisti aštuoni susitikimai.

Rugsėjo 13 d. „RB Leipzig“ Čempionų lygos I ture G grupėje namuose susitiks su „Monaco“ klubu.