„Lietuvos rytas“ draugiškame mače nugalėjo Kazachstano ekipą

Draugiškose krepšinio rungtynėse ketvirtadienį Prienuose Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda 79:74 (20:17, 17:25, 15:12, 27:20) nugalėjo Astanos „Astana“ (Kazachstanas) ekipą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Sostinės krepšininkai rungtynes pradėjo nelengvai ir nuo Kazachstano klubo pirmame kėlinyje atsiliko septyniais taškais. Tačiau tuomet „Lietuvos ryto“ komanda laimėjo atkarpą 10:0 ir kėlinuką pabaigė turėdama nedidelę persvarą (20:17).

Antrajame kėlinyje atletiškieji „Astana“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas, o vilniečių deficitas išaugo iki dviženklio (30:40), tačiau ir vėl kiek geriau ketvirčio pabaigą sužaidusi „Lietuvos ryto“ komanda į didžiąją pertrauką keliavo varžovų pranašumą sumažinusi per pusę – 37:42.

Įpusėjus trečiajam kėliniui vilniečiai išlygino rezultatą, o likusias 15 minučių aikštėje vyko itin atkakli bei kieta fizinė dvikova. Rungtynės taškas į tašką vyko iki pat paskutinės minutės, tačiau tuomet „Lietuvos rytas“ pataikė kelis užtikrintus metimus bei iškovojo pergalę.

Vilniaus klubui 22 taškus pelnė Benas Madgenas (tritaškiai 5/7), 16 – Jimmy Baronas, 14 – Robertas Carteris, 9 – Marcas Carteris.

„Astana“ ekipoje 21 tašką surinko Ike Udonahas.