S. Williams ir R. Federeris iškopė į antrąjį „French Open“ ratą

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 21,017 mln. eurų, moterų vienetų varžybų pirmajame rate sekmadienį pirmoji pasaulio raketė 31-erių metų amerikietė Serena Williams 6:0, 6:1 nugalėjo 74-ąją vietą pasaulio reitinge užimančią 23-ejų metų gruziną Aną Tatišvili.
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 51 min.

2002 metų „French Open“ turnyro nugalėtoja S. Williams antrajame rate susitiks su 19-mete prancūze Caroline Garcia (114-oji pasaulio raketė).

Praėjusių metų šio turnyro finalininkė penktoji pasaulio raketė 25-erių metų italė Sara Errani pirmajame rate 6:1, 6:2 nugalėjo 22-ejų metų olandę Arantxa Rus (100).

11-oji pasaulio raketė 30-metė rusė Nadežda Petrova 6:3, 5:7, 4:6 pralaimėjo 19-metei Puerto Riko atstovei Monica Puig (86).

Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate 2009 metų „French Open“ turnyro nugalėtojas trečioji pasaulio raketė 31-erių metų šveicaras Rogeris Federeris po 1 val. 20 min. trukusios kovos 6:2, 6:2, 6:3 nugalėjo 21-erių metų ispaną Pablo Carreno-Busta (164).

Šveicarijos tenisininkas antrajame rate susitiks su 28-erių metų indu Somdevu Devvarmanu (188).

Pirmąjį barjerą įveikė ir penktoji pasaulio raketė 31-erių metų ispanas Davidas Ferreris. Jis sekmadienį 6:4, 6:3, 6:4 nugalėjo 27-erių metų Australijos atstovą Marinko Matoševičius (63).

22-ejų metų Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (67) pirmajame rate pirmadienį susitinka su 31-erių metų prancūzu Julienu Benneteau (32).

Sekmadienį vykusių vienetų mačų rezultatai.

Moterys. I ratas

Serena Williams (JAV, 1) – Anna Tatišvili (Gruzija) 6:0, 6:1

Sara Errani (Italija, 5) – Arantxa Rus (Olandija) 6:1, 6:2

Monica Puig (Puerto Rikas) – Nadežda Petrova (Rusija, 11) 3:6, 7:5, 6:4

Ana Ivanovič (Serbija, 14) – Petra Martič (Kroatija) 6:1, 3:6, 6:3

Anastasija Pavliučenkova (Rusija, 19) – Andrea Hlavačkova (Čekija) 4:6, 7:6 (7-5), 6:4

Sorana Cirstea (Rumunija, 26) – Kiki Bertens (Olandija) 5:7, 7:5, 6:2

Urszula Radwanska (Lenkija) – Venus Williams (JAV, 30) 7:6 (7-5), 6:7 (4-7), 6:4

Petra Cetkovska (Čekija) – Olga Pučkova (Rusija) 6:0, 6:2

Dinah Pfizenmaier (Vokietija) – Mandy Minella (Liuksemburgas) 7:5, 6:1.

Vyrai. I ratas

Roger Federeris (Šveicarija, 2) – Pablo Carreno–Busta (Ispanija) 6:2, 6:2, 6:3

Davidas Ferreris (Ispanija, 4) – Marinko Matoševič (Australija) 6:4, 6:3, 6:4

Milošas Raoničius (Kanada, 14) – Xavieras Malisse (Belgija) 6:2, 6:1, 4:6, 6:4

Gilles Simonas (Prancūzija, 15) – Lleytonas Hewittas (Australija) 3:6, 1:6, 6:4, 6:1, 7:5

Samas Querrey (JAV, 18) – Lukašas Lacko (Slovakija) 6:3, 6:4, 6:4

Andreas Seppi (Italija, 20) – Leonardo Mayeris (Argentina) 6:7 (4–7), 6:4, 6:3, 6:7 (2–7), 6:4

Kevinas Andersonas (PAR, 23) – Ilja Marčenko (Ukraina) 6:3, 7:5, 6:4

Jeremy Chardy (Prancūzija, 25) – Benjaminas Beckeris (Vokietija) 6:4, 6:2, 7:5

Michaelas Llodra (Prancūzija) – Steve`as Darcis (Belgija) 6:4, 4:6, 6:1, 6:4

Viktoras Troicki (Serbija) – Jamesas Blake`as (JAV) 6:4, 6:2, 6:2

Blažius Kavčičius (Slovėnija) – Jamesas Duckworthas (Australija) 6:2, 6:2, 6:2

Somdevas Devvarmanas (Indija) – Danielas Munozas–De La Nava (Ispanija) 6:3, 6:3, 7:5

Joao Sousa (Portugalija) – Go Soeda (Japonija) 6:1, 6:3, 6:2

Roberto Bautista Agutas (Ispanija) – Gilles Mulleris (Liuksemburgas) 6:3, 6:4, 6:2

Janas Hajekas(Čekija) – Denis Kudla (JAV) 6:2, 5:7, 6:0, 6:4.