„Giro d'Italia“ lenktynėse triumfavo italas V. Nibalis

Italijoje vykusias 96-ąsias prestižines daugiadienes dviračių lenktynes „Giro d'Italia“ laimėjo italas Vincenzas Nibalis. 28-erių metų Kazachstano komandos „Astana“ narys šiose lenktynėse triumfavo pirmą kartą.
EPA-ELTA nuotr.

V. Nibalis antrąją vietą užėmusį kolumbietį Rigobertą Uraną ( „Sky“) pranoko 4 min. 43 sek. Trečioje vietoje – australas Cadelis Evansas (BMC, +5.52).

Lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“) užėmė 87-ąją vietą. 25-erių metų Lietuvos dviratininkas nuo nugalėtojo atsiliko 2 val. 34 min. 27 sek.

Iš viso klasifikuoti 168 dviratininkai. Jie įveikė daugiau nei 3300 km.

R. Navardauskas laimėjo 11-ąjį etapą, 17-ajame etape buvo antras, 16-ajame etape – ketvirtas, o antrajame etape – septintas.

R. Navardauskas „Giro d'Italia“ lenktynių finišą pasiekė ir pernai (137-oji vieta).

Paskutinį, 21-ąjį, etapą sekmadienį po finišo sprinto laimėjo britas Markas Cavendish („Omega Pharma-Quick Step“). Jis 197 km nuvažiavo per 5 val. 30 min. 9 sek. M. Cavendishas šiose lenktynėse laimėjo net penkis etapus.

Antrą kartą šiose lenktynėse dalyvavęs R. Navardauskas (+1.38) sekmadienį finišavo 129-as.