Monako „Grand Prix“ lenktynes laimėjo vokietis N. Rozbergas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato šeštąjį etapą – Monako „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos pilotas vokietis Nikas Rosbergas (Nico Rosberg).
EPA-ELTA nuotr.

Tai - pirmoji 27-erių metų Vokietijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir antroji per visą karjerą.

Antras finišavo nugalėtojo titulą ginantis sezono lyderis vokietis Sebastianas Vettel („Red Bull-Renault“), trečias – jo komandos draugas australas Markas Webberis, ketvirtas – britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“), penktas – vokietis Adrianas Sutilas („Force India-Mercedes“), o šeštas – britas Jensonas Buttonas („McLaren-Mercedes).

Lyderis S. Vettelis po šešių etapų turi 107 taškus. Antrąją vietą užimantis suomis Kimis Raikkonenas („Lotus-Renault“) nuo lyderio atsilieka 23 taškais. Trečiąją vietą užima ispanas Fernandas Alonsas („Ferrari“), surinkęs 78 taškus. N. Rozbergas su 47 taškais iš devintosios vietos pakilo į šeštąją.

Septintasis etapas – Kanados „Grand Prix“ lenktynės – vyks birželio 9 dieną.