Estai per pridėtą laiką palaužė Kiprą, 3 įvarčiai per 5 minutes atnešė pergalę Belgijai

2018 m. pasaulio futbolo čempionato atrankos H grupės Bosnija ir Hercegovina išvykoje 4:0 įveikė Gibraltarą, o Belgija, taip pat išvykoje, 2:1 palaužė Graikiją.

Įdomu tai, kad visi trys įvarčiai pastarosiose rungtynėse buvo pelnyti vos per 5 minutes.

70 min. Janas Vertonghenas išvedė belgus į priekį, o 73 min. Zeca rezultatą išlygino.

Romelu Lukaku netruko – pasižymėjo vos po minutės ir atnešė Belgijai dar tris taškus.

Penkerių nelaimėtų rungtynių seriją atrankos cikle nutraukė Estijos rinktinė, per teisėjo pridėtą laiką namuose 1:0 palaužusi Kipro komandą.

Estų herojumi tapo Mattiasas Kaeitas.

Šis pralaimėjimas apkartino Kipro viltis pakovoti dėl antros vietos grupėje.

I grupės rungtynėse Kroatijos futbolininkai išvargo pergalę 1:0 prieš autsaiderę Kosovo vienuolikę.

Šios rungtynės turėjo būti sužaistos šeštadienį, tačiau dėl liūties buvo nutrauktos ir atidėtos.

Vienintelį įvartį 74 min. pelnė Domagojus Vida.

Kroatai susigrąžino pirmąją vietą I grupėje, o Kosovas vos su 1 tašku lieka paskutinis.