Čempionų lygos nugalėtojų titulas – „Bayern“ komandai (atnaujinta)

Europos futbolo Čempionų lygos varžybų nugalėtoja tapo praėjusio sezono vicečempionė Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) komanda. Ji finale šeštadienį Londone, „Wembley“ stadione, 2:1 (0:0) įveikė Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) futbolininkus.
EPA-ELTA nuotr.

60-ąją min. Marijus Mandžukičius išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. 68-ąją min. rezultatą išlygino Ilkay Gundoganas, realizavęs 11 metrų baudinį. Pergalingą įvartį 68-erių metų trenerio Josefo Heynckeso vadovaujamai Miuncheno komandai 89-ąją min. pelnė Arjenas Robbenas.

„Bayern“ stipriausių Europos futbolo klubų varžybas laimėjo penktą kartą ir pirmą sykį nuo 2001 metų.