Fantastiški suomiai: čempionato šeimininkai Helsinkyje patiesė prancūzus

Europos pirmenybėse užfiksuota dar viena didelė staigmena. Vieni turnyro šeimininkai suomiai A grupes mače Helsinkyje po pratęsimo (23:15, 9:18, 17:20, 23:19, 14:12) sugebėjo palaužti Prancūzijos rinktinę.

Jau dvikovos pradžioje Vincento Collet auklėtiniams teko iškęsti šaltą dušą, kai suomiai spurtavo 23:15.

Visgi po pertraukėlės viskas stojo į vietas ir prancūzai grįžo į rungtynes.

Trečiajame kėlinyje rungtynių svarstyklės krypo tai į vieną, tai į kitą pusę, kol galiausiai prancūzams pavyko perimti iniciatyvą.

Tačiau kovingi šeimininkai pasiduoti atsisakė ir išplėšė pratęsimą, o jame iniciatyva jau priklausė jiems.

Likus 26 sek. prancūzams atsiliekant trimis taškais, Evanas Fournier pataikė tritaškį ir atrodė, kad išgelbėjo savo komandą, tačiau paskutinis Jamaro Wilsono metimas likus 5 sek. tikslą pasiekė ir šeimininkai šventė istorinę pergalę.

Suomija: Lauri Markkanenas 22 (7 atk. kam.), Sau Salinas ir Tukka Kotti po 14, Jamaras Wilsonas 12.

Prancūzija: Evanas Fournier 25, Nando De Colo 21 (11/12 baudų metimai), Thomasas Heurtelis 10, Borisas Diaw 9 (9 atk. kam.).