J. Kinderis ir L. Batulevičiūtė pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate – dešimti

Kaire (Egiptas) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato mišrios estafetės varžybose pirmadienį lietuviai Justinas Kinderis ir Lina Batulevičiūtė užėmė 10-ąją vietą.
L. Batulevičiūtė, BNS nuotr.

Lietuvos duetas iš viso surinko 1315 taškų. Lietuviai buvo penkti fechtavime, 11-i – plaukime, vos 18-i – jojime ir aštunti – kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje.

Aukso medaliai atiteko vokiečiams Ronjai Steinborn ir Alexanderiui Nobiui (1391 tšk.), sidabro – egiptiečiams Haydy Morsy bei Islamui Hamadui (1381 tšk.), bronzos – prancūzai Juliai Belhamri ir Valentinui Belo Belaud (1370 tšk.).

Varžybose dalyvavo 20 komandų.

Šiame pasaulio čempionate lietuviai iškovojo vieną medalį. Vyrų varžybose bronzos apdovanojimą pelnė 30-metis J. Kinderis.