Penkiakovininkė L. Asadauskaitė pasaulio čempionate liko 12-a

Kaire (Egiptas) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų finale sekmadienį lietuvė Laura Asadauskaitė užėmė 12-ąją vietą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

33-ejų metų lietuvė surinko 1246 taškus.

Penktadienį vykusioje fechtavimo rungtyje L. Asadauskaitė (226 tšk.) buvo penkta, bet savo pozicijas prarado po plaukimo ir jojimo rungčių, kuriose atitinkamai užėmė 20-ąją (270 tšk.) ir 31-ąją (243 tšk.) vietas. Papildomame fechtavimo etape lietuvė pralaimėjo pirmą kovą. Paskutinėje - bėgimo ir šaudymo – rungtyje L. Asadauskaitė (507 tšk.) sugebėjo iš 21-os vietos pakilti iki 12-os.

Pasaulio čempione tapo rusė Gulnaz Gubaidulina (1292 tšk.). Sidabras atiteko vengrei Zsofiai Foldhazi (1285 tšk.), bronza – baltarusei Anastasijai Prokopenko (1281 tšk.).

L. Asadauskaitė pasaulio čempionatuose yra iškovojusi šešis medalius (aukso - du).

Kita Lietuvos atstovė – 28-erių metų Lina Batulevičiūtė - su 1118 taškų užėmė 31-ąją vietą.