Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje bronzos medalį

Vokietijoje vykstančių Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) pasauli taurės varžybų („World Challenge“) etape Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius užėmė trečiąją vietą.

26-erių metų pasaulio čempionas lietuvis sėkmingiausiu – šeštuoju – bandymu diską numetė 66 m 60 cm. Pirmuoju mėginimu jis įrankį nusviedė 63 m 13 cm, antruoju – 65 m 32 cm, ketvirtuoju - 63 m 71 cm, šeštuoju – xx, o antras ir penktas metimai nebuvo įskaityti.

Varžybų nugalėtoju tapo lenkas Piotras Malachowskis (63 m 86 cm). Antrąją vietą užėmė Belgijos atstovas Philipas Milanovas (66 m 90 cm).

2012 metų olimpinis čempionas bei daugkartinis planetos ir Europos pirmenybių prizininkas vokietis Robertas Hartingas (64 m 59 cm) liko penktas.

Varžybose dalyvavo devyni disko metikai.