„Manchester United“ Anglijoje užkūrė įvarčių mašiną

Anglijos „Premier“ lygos antrasis turas prasidėjo nuo rungtynių Velse, kur „Manchester United“ nepaliko jokių vilčių „Swansea“ futbolininkams – 4:0 (1:0).

Varžovų gynybinius įtvirtinimus svečiai pralaužė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai kamuolį į vartus 45 min. po kampinio nukreipė Ericas Bertrandas Bailly.

Po pertraukos šeimininkai kurį laiką laikėsi, tačiau 80 min. „Manchester United“ vėl užkūrė įvarčių mašiną – po įvartį pelnė Romelu Lukaku, Paulis Pogba ir Anthony Martialis.

Tai buvo jau antroji „Manchester United“ pergalė tokiu pačiu rezultatu – prieš savaitę „raudonieji velniai“ 4:0 namie sutriuškino „West Ham“ futbolininkus.

„Raudonieji velniai“ savo sąskaitoje po dviejų turų turi 6 taškus iš tiek pat galimų.

Rezultatas

„Swansea“ 0 – 4 „Manchester United“

45' Ericas Bertandas Bailly

80' Romelu Lukaku

82' Paulis Pogba

84' Anthony Martialis