Lenkijos kūjo metikė A. Wlodarczyk trečią kartą tapo pasaulio čempione

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų kūjo metimo varžybas pirmadienį laimėjo dukart olimpinė čempionė lenkė Anita Wlodarczyk.

31-erių metų Lenkijos lengvaatletė finale kūjį numetė 77 m 90 cm ir trečią kartą pasidabino planetos pirmenybių aukso medaliu.

Antrąją vietą užėmė kinė Zheng Wang (75 m 98 cm), trečiąją – kita Lenkijos atstovė Malwina Kopron (74 m 76 cm).

Moterų trišuolio rungtyje triumfavo venesuelietė Yulimar Rojas. Ji finale nušoko 14 m 91 cm ir 2 cm aplenkė antrąją vietą užėmusią kolumbietę Caterine Ibarguen.

Venesuelos atstovai planetos pirmenybių auksą iškovojo pirmą kartą istorijoje.

Trečiąją vietą užėmė kazachė Olga Rypakova (14 m 77 cm).

Lietuvė Dovilė Dzindzaletaitė (13 m 97 cm) atrankoje tarp 26 dalyvių buvo 15-a.

Moterų 1500 m bėgime aukso medalį iškovojo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionė Kenijos atstovė Faith Chepngetich Kipyegon (4 min. 2,59 sek.).

Sidabro apdovanojimas atiteko amerikietei Jennifer Simpson (4.02,76), o bronzos – Pietų Afrikos Respublikos bėgikei Caster Semenya (4.02,90).

Vyrų 110 m barjerinio bėgimo rungtį laimėjo jamaikietis Omaras McLeodas (13,04 sek.). Antras finišavo rusas Sergejus Šubenkovas (13,14 sek.), trečias – vengras Balazsas Baji (13,28 sek.).