L. Grigelis Čekijoje pateko į dvejetų varžybų finalą

Čekijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Svijany Open“ vienetų varžybų ketvirtfinalyje penktadienį lietuvis Laurynas Grigelis po atkaklios kovos 7:6 (16-14), 1:6, 3:6 pralaimėjo 23-ejų metų čekui Vaclavui Šafranekui (204-oji pasaulio raketė), bet laimėjo dvejeų pusfinalį.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

227-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis 25-erių metų Lietuvos tenisininkas už patekimą į ketvirtfinalį pelnė 15 ATP reitingo taškų ir 1260 eurų premiją.

Dvejetų varžybų pusfinalyje penktadienį lietuvis ir čekas Zdenekas Kolaržas 6:4, 6:7 (1-7), 12-10 įveikė brazilą Guilhermę Clezarą ir argentinietį Juaną Pablo Ficovichių.

Mačas truko 1 val. 27 min.

25-erių metų lietuvis ir 20-metis čekas finale žais su lenku Tomaszu Bednareku ir olandu Davidu Pelu.

Patekdami į finalą, L. Grigelis ir Z. Kolaržas užsitikrino po 48 ATP dvejetų reitingo taškus ir 1550 eurų premiją.

Turnyro prizų fondą sudaro 43 tūkst. eurų.