Svajonė dužo Makedonijoje: „Škendija“ – „Trakai“ 3:0

Lietuvos futbolo A lygos vicečempionas „Trakų“ klubas ketvirtadienio vakarą Makedonijoje baigė savo istorinę kelionę Europos lygos atrankoje. Atsakomosiose trečiojo etapo rungtynėse 0:3 (0:2) pralaimėta „Škendija“ ekipai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pirmosiose rungtynėse Vilniuje prieš savaitę pergalę 2:1 pasiekę „Trakai“ buvo skaudžiai nubausti už nesugebėjimą padidinti persvaros. Daugiau nei pusvalandį dviejų žaidėjų persvarą LFF stadione turėję „Trakai“ nesugebėjo įmušti trečio įvarčio ir į svilinančio karščio deginamą Makedoniją atvyko turėdami trapų pranašumą.

„Škendija“ galingai pradėjo rungtynes ir per pirmą pusvalandį dukart sudrebino vartų skersinį, o 29-ąją minutę įmušė tolimą ir gražų įvartį. Pasižymėjo B. Ibraimi

Jau 42-ąją minutę šeimininkų pranašumas padvigubėjo, kai šeimininkų kapitonas F. Hasani tolimu baudos smūgiu pelnė antrąjį įvartį.

Po pertraukos „Škendija“ šiek tiek atleido vadžias, leido su kamuoliu daugiau būti trakiškiams, tačiau per visas 90 minučių Lietuvos vicečempionai neturėjo nė vienos realios progos.

Viltis dar labiau sumažėjo, kai 72-ąją minutę antrąją geltoną kortelę už grubią pražangą gavo Artūras Klimavičius. Komandos kapitonas jau antrą kartą šiame atrankos cikle buvo išvytas iš aikštės.

Kiekybinį pranašumą turėję makedonai baigiantis rungtynėms padidino apsukas ir neleido pagalvoti „Trakams“ apie lemiamą šturmą. 88-ąją minutę F. Hasani po gražios kombinacijos uždarė rungtynes trečiuoju įvarčiu.

Kovą Europos lygos ketvirtajame atrankos raunde tęs Marijampolės „Sūduvos“ klubas, kurio varžovas penktadienį paaiškės po burtų traukimo.

„Trakų“ starto sudėtis: I. Plūkas, A. Wakili, A. Klimavičius, J. Januševskis, V. Borovskis, V. Šilėnas, M. Šyška, M. Vorobjovas, O. Dorley, M. Maksimovas, A. Byčenokas.