Disko metikė J. Lapinienė – Europos veteranų čempionė

Orhuse (Danija) vykstančio Europos veteranų lengvosios atletikos čempionato W55 grupės moterų disko metimo varžybose aukso medalį iškovojo lietuvė Janina Lapienienė.
J.Kalinsko, 15min.lt nuotr.

Lietuvė sėkmingiausiu bandymu diską numetė 38 m 47 cm.

Moterų rutulio stūmimo varžybose W70 grupėje sidabro medalį pelnė Jadvyga Putinienė (9 m 56 cm), o W65 grupėje tokios pat prabos apdovanojimų džiaugėsi Genovaitė Kazlauskienė (10 m 86 cm).

Moterų šuolių į aukštį varžybose (W35) Airijai atstovaujanti Snežana Bechtina (4 m 81 cm) užėmė šeštąją vietą.

S. Bechtina, kaip ir Lietuvos atstovė Oksana Choda, pateko į 400 m bėgimo finalą.

Šeštąsias vietas taip pat užėmė Saulius Svilainis (disko metimas, M55) ir Birutė Keršulienė (rutulio stūmimas, W65). Devinta 4 km kroso bėgime (W40) liko Ramunė Pociuvienė, o Jonas Bezaras buvo 14-as rutulio stūmimo rungtyje (M55).