Kalnų dviratininkė K. Sosna varžybose Italijoje – trečia

Lietuvos dviratininkė Katažina Sosna („Torpado-Südtirol-International“) Italijoje vykusiose kalnų dviračių maratono varžybose „Alta Valtellina Bike Marathon“ užėmė trečią vietą.
LDSF nuotr.
LDSF nuotr.

Nugalėjo italė Maria Cristina Nisi („Bike Innovation“). Ji 92,5 km nuvažiavo per 5 val. 2 min. 11 sek. Antrą vietą užėmė kita italė Mara Fumagali („Polimedica-FRM“, +14.26).

K. Sosna nuo nugalėtojos atsiliko 25 min.

Prancūzijai priklausančioje Gvadelupoje vykstančių 67-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de la Guadeloupe“ (UCI II kategorija) antro etapo pirmoje dalyje – 100 km grupinėse lenktynėse - lietuvis Žydrūnas Savickas („Bourg-en-Bresse AC“) finišavo 11-as.

Nugalėjo prancūzas Theo Vimpere („Immo Nicolas Roux“) – 2 val. 27 min. 34 sek. Lietuvis nuo jo atsiliko 1 min. 36 sek.

Antro etapo antroje dalyje – 6,89 km pavienio starto lenktynėse – Ž. Savickas buvo 18-as.

Bendroje įskaitoje pirmauja prancūzas Sebastianas Furnė (Sebastien Fournet, „Immo Nicolas Roux“). Pirmame etape trečias finišavęs Ž. Savickas užima septintą vietą. Jis nuo lyderio atsilieka 1 min. 20 sek.

Iš 141 lenktynes pradėjusio dviratininko klasifikuoti 127.

Devynių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.