R. Meilutytei nepavyko iškovoti Pasaulio plaukimo čempionato medalio

Paskutinę Pasaulio plaukimo čempionato dieną Rūtai Meilutytei nepavyko pelnyti medalio Lietuvai. Sekmadienio vakarą 50 m krūtine rungties finale plaukikė finišavo ketvirta.

Lietuvos plaukikė distanciją įveikė per 30,20 sek. ir jau trečią kartą čempionate pagerino asmeninį sezono rekordą.

Čempione tapo amerikietė Lilly King (29,40 sek.), antrąją vietą užėmė rusė Julija Jefimova (29,57 sek.), trečioje vietoje liko amerikietė Katie Meili (29.99 sek.).

L. King finalo plaukime pagerino pasaulio rekordą, nuo 2013 metų priklausiusį R. Meilutytei (29,48 sek.).

Finalo rezultatai, FINA.org inf.

R. Meilutytė vietą finale užsitikrino pusfinalyje įveikusi distanciją per 30,40 sek. Bendroje pusfinalio lentelėje plaukikė užėmė taip pat 4 vietą.

Jame geriau už lietuvę pasirodė tos pačios sportininkės: rusė J. Jefimova (29,73 sek.) ir amerikietės K. Meili (30,12 sek.) bei L. King (29,60 sek.).

R.Meilutytei vis dar priklauso 50 m plaukimo krūtine pasaulio rekordas (29.48), kurį kaunietė užfiksavo 2013 metais

R. Meilutytė 4 vietą užėmė ir antradienio vakarą 100 m krūtine rungties finale. Distanciją sportininkė įveikė per 1.05,65 min. Šios rungties pasaulio rekordas, priklausęs R. Meilutytei, antradienį taip pat pagerintas.

Pasaulio plaukimo čempionatą tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA. Transliacijas Lietuvos teritorijoje galima stebėti ir portale LRT.lt.