A lygoje – nulinės „Stumbro“ ir „Jonavos“ lygiosios

Lietuvos futbolo A lygos 18-ojo turo rungtynėse penktadienį Kauno „Stumbro“ komanda namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su Jonavos „Jonavos“ ekipa.
A lygos nuotr.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Stumbras“ bet pirmą grėsmingą išpuolį surezgė „Jonava“. 8-ąją min. į priekį spurtavęs Maksimas Marusičius po Tado Eliošiaus perdavimo nepataikė į vartus.

Vėliau jau kauniečiai perėmę iniciatyvą ėmė kurti pavojų prie svečių vartų. Po kampinio šansą turėjo Marcosas Junioras, bet po jo smūgio kamuoliui kelią į vartus pastojo Tadas Eliošius.

Puikią galimybę išsiveržti į priekį „Stumbras“ susikūrė sužaidus pusę valandos. Lucasas Villela aikštės krašte suklaidino du varžovus ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, bet Erickas Kassi iš kelių metrų galva nepataikė į vartus.

41-ąją min. už galvos griebėsi Tomas Snapkauskas. Baudos aikštelėje priėmęs tolimą Jardelio Nazare perdavimą, kaunietis smūgiavo virš vartų.

Nuo antro kėlinio pradžios aikštėje netrūko susidūrimų ir kietų dvikovų, todėl futbolininkams kelis kartus pagalbą turėjo suteikti gydytojai.

Vis tik bėgant laikui ėmė ryškėti „Stumbro“ komandos pranašumas. 62-ąją min. Dominykas Galkevičius iš baudos aikštelės smūgiavo virš vartų. Prabėgus 10 min. tokiu pačiu būdu progą iššvaistė ir Kgaogelo Sekgota. Po keitimo aikštėje pasirodęs šis pietų afrikietis antrame kėlinyje buvo vienas aktyviausių žaidėjų.

82-ąją minutę atsidūręs vienas prieš vartus, brazilas L. Villela nusprendė atlikti sudėtingą smūgį galva nuo žemės, bet proga nepasinaudojo.

Rungtynių pabaigoje jau jonaviečiai atsakė keliais pavojingais išpuoliais. 84-ąją min. į baudos aikštelę įsiveržė Laurynas Stonkus, o po jo perdavimo į kamuolį nepataikė Tadas Eliošius.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, „Jonavos“ atakos smaigalyje vėl atsidūrė Tadas Eliošius – jo smūgį į kampinį nukreipė vartininkas Rodrigo Josviakis.

„Jonava“ (17 tšk.) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, o „Stumbras“ (16 tšk.) yra septintas.