Lietuvos krepšininkai pateko į kurčiųjų olimpinių žaidynių finalą

Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro pusfinalyje ketvirtadienį čempionės titulą ginanti Lietuvos rinktinė 63:53 (15:14, 13:4, 19:27, 16:8) nugalėjo Graikijos komandą ir pateko į finalą.

A. Četkausko nuotr.

Lietuvos rinktinė varžovams antrajame kėlinyje leido pelnyti tik 4 taškus ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 28:18. Po trijų kėlinių lietuvių pranašumas siekė tik 2 taškus (47:45), bet per paskutines 10 min. Lietuvos krepšininkai atsilaikė ir iškovojo pergalę.

Algimanto Šato treniruojamai Lietuvos rinktinei 21 tašką pelnė Gediminas Žukas, 11 – Andrejus Ženevičius, 9 – Robertas Puzinas, 8 – Mantvydas Vaičiulis, 7 – Justinas Navlickas, 4 – Arvydas Bareikis, 3 – Karolis Birieta (9 atk. kam.).

Finale Lietuvos komanda žais su Venesuelos ir Ukrainos poros nugalėtoja.