G. Titenis individualų pasirodymą Budapešte baigė

Budapešte (Vengrija) vykstančiame Pasaulio plaukimo čempionate 200 m krūtine atrankoje startavo Giedrius Titenis. Jis distanciją įveikė per 2.12,37 min., savo plaukime užėmė 8 vietą ir į pusfinalį nepateko.

28-erių anykštėnas nuo pat plaukimo pradžios atsilikinėjo nuo lyderių, o po 150 metrų buvo 9 vietoje. Paskutiniuose 50 metrų jis sukaupė jėgas ir aplenkė dar vieną konkurentą. Lietuvis nuo penktajame plaukime nugalėjusio amerikiečio Nico Finko atsiliko net 2,47 sek.

Penktojo plaukimo rezultatai:

Bendroje įskaitoje G. Titenis užėmė 21 vietą – jam nuo į pusfinalį patekusio 16-uko pritrūko 1,37 sek. Iš viso šioje atrankoje dalyvavo 42 sportininkai.

Bendra įskaita:

Tai buvo paskutinė individuali G. Titenio rungtis. Jis jau sekmadienį išbandė jėgas kovoje dėl patekimo į 100 m krūtine plaukimo finalą, o trečiadienį varžėsi dėl patekimo į 50 m krūtine rungties finalą.

Artėjantį sekmadienį lietuvis kartu su trimis lietuviais dar dalyvaus 4 x 100 m kombinuotu stiliumi rungtyje.

Pasaulio plaukimo čempionatą tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA. Transliacijas Lietuvos teritorijoje galima stebėti ir portale LRT.lt. Numatomus lietuvių startus galite rasti čia.