G. Titenis nepateko į 50 m krūtine rungties finalą

Antradienio vakare Budapešte savo jėgas 50 m krūtine rungties pusfinalyje jėgas išbandė Giedrius Titenis – jis distanciją įveikė per 27,24 sek. ir į rungties finalą nepateko.

Septintame takelyje startavęs lietuvis antrajame pusfinalyje 50 m įveikė per 27,24 sek., pakartojo atrankoje pasiektą rezultatą ir savo plaukime užėmė 7 vietą.

Kai atrankoje bendroje įskaitoje anykštėnas liko 11-as, tai bendroje pusfinalių įskaitoje jis užėmė tik 14-ą vietą tarp 16 startavusių sportininkų. Norint patekti į finalą, jam būtų reikėję net 0,24 sek. pagerinti Lietuvos rekordą (27,2 sek.).

Bendroje pusfinalių įskaitoje pirmą vietą užėmė Adamas Peaty, kuris antradienį jau antrą kartą pagerino pasaulio rekordą – atrankoje jis distanciją įveikė per 26,10 sek., o pusfinalyje rezultatą pagerino net 0,15 sek. Tai pirmas kartas, kai ši rungtis įveikiama greičiau nei per 26 sekundes.

Bendra pusfinalių įskaita:

Fina org. inf.

Sekmadienį G. Titenis varžėsi 100 m krūtine rungtyje. Anykštėnas distanciją įveikė per 59,66 sek. ir pademonstravo savo geriausią sezono rezultatą. Tačiau to nepakako, kad jis patektų į rungties finalą.

Pasaulio plaukimo čempionatą tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA. Transliacijas Lietuvos teritorijoje galima stebėti ir portale LRT.lt. Numatomus lietuvių startus galite rasti čia.