G. Titenis – 50 m krūtine rungties pusfinalyje

Antradienį Budapešte tęsiasi Pasaulio plaukimo čempionatas, kurį tiesiogiai transliuoja LRT TELEVIZIJA ir LRT.lt (Lietuvos teritorijoje). 50 m krūtine rungtyje plaukęs Giedrius Titenis bendroje įskaitoje užėmė 11-ą vietą ir pateko į pusfinalį.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

G. Titenis, plaukęs septintame takelyje, distanciją įveikė per 27,24 sek. ir savo plaukime užėmė 4-ą vietą iš 9-ių. Lietuvis varžėsi devintajame atrankos plaukime.

Įspūdingą plaukimą pademonstravo Adamas Peaty – distanciją įveikęs per 26,10 sek., britas pagerino pasaulio rekordą.

FINA iliustracija

Antradienio vakarą bus transliuojamas 50 m krūtine rungties pusfinalis.

Sekmadienį G. Titenis varžėsi 100 m krūtine rungtyje. Anykštėnas distanciją įveikė per 59,66 sek. ir pademonstravo savo geriausią sezono rezultatą. Tačiau to nepakako, kad jis patektų į finalą.

Pasaulio plaukimo čempionatą tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA. Transliacijas Lietuvos teritorijoje galima stebėti ir portale LRT.lt. Numatomus lietuvių startus galite rasti čia.