Lietuvos stalo tenisininkai iškovojo kurčiųjų olimpinių žaidynių medalius

Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių stalo teniso vyrų dvejetų varžybose pirmadienį bronzos medalius iškovojo lietuviai Gintautas Juchna ir Deividas Takinas.
G. Juchna, Augusto Četkausko (15min) nuotr.

Lietuvos duetas pirmajame rate 4:1 (11:9, 7:11, 11:4, 11:8, 11:4) įveikė rusus Jegorą Astafjevą ir Asilbeką Suinalijevą, antrajame 4:0 (11:4, 13:11, 11:8, 11:9) pranoko Taivano atstovus Lu Shih-Chieh ir Kuo Yueh-Tung, ketvirtfinalyje 4:0 (11:9, 11:8, 11:6, 11:8) nugalėjo korėjiečius Cheoljiną Shiną bei Gyungwoo Jeoną ir tik pusfinalyje 0:4 (6:11, 5:11, 7:11, 2:11) nusileido vėliau čempionais tapusiems kinams Wang Cong bei Zhang Chaoyue.

Kita Lietuvos pora Viktoras Narkevičius bei Kęstutis Žižiūnas pasiekė ketvirtfinalį ir užėmė penktąją vietą.

D. Takinui ir G. Juchnai tai buvo antrieji bronzos apdovanojimai Samsune. Prieš keletą dienų jie kartu su K. Žižiūnu iškovojo bronzą vyrų komandų varžybose.