Po įspūdingos kovos VMFD „Žalgiris“ apgynė LFF taurės nugalėtojų titulą

Sekmadienį Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro finalas. Jame po 11 metrų baudinių serijos nugalėtojų titulą apgynė VMFD „Žalgiris“ futbolininkai, rezultatu 11:10 (2:2; 0:0; 1:1; 0:0; 8:7) įveikę „Šiaulių“ klubą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Aktyviose ir atkakliose rungtynėse žiūrovai išvydo gražų futbolą ir net 6 įvarčius. Pirmame kėlinyje „Šiaulių“ futbolininkai du kartus buvo priekyje, tačiau vilniečiams pavyko išlyginti rezultatą.

Antrame kėlinyje komandos žaidė atsargiau, o progų įmušti turėjęs „Žalgirio“ klubas, jomis nepasinaudojo, todėl komandos teko žaisti pratęsimą (2:2).

Jame jau pirmoje atakoje savo komandą į priekį išvedė Verdanas Gercas, tačiau jau po septynių minučių „Šiauliai“ rezultatą išlygino. Nugalėtojui išaiškinti prireikė 11 metrų baudinių serijos (3:3).

Čia sėkmė lydėjo vilniečius, kurie laimėjo nervingą baudinių seriją 8:7 ir antrus metus iš eilės iškovojo LFF taurę.

Geriausiu finalo rungtynių žaidėju tapo žalgirietis Mantas Kuklys.

Ši „Žalgirio“ pergalė atvėrė Pakruojo „Kruojos“ futbolininkams kelią į UEFA Europos lygos kvalifikacinį etapą.