Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinė pralaimėjo Izraeliui

Graikijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų krepšinio čempionato antrosiose C grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė 88:94 (22:34, 22:22, 18:19, 26:19) pralaimėjo Izraelio komandai ir patyrė pirmąją nesėkmę.
FIBA nuotr.
FIBA nuotr.

Izraelio krepšininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą ir ją išlaikė didžiąją mačo dalį. Ketvirtajame kėlinyje mūsiškiai buvo sumažinę atsilikimą iki trijų taškų (77:80), tačiau tuomet varžovai pataikė du tritaškius iš eilės ir vėl nutolo.

Lietuvos rinktinei 22 taškus pelnė Martynas Varnas (8 atk. kam.), 17 – Martynas Echodas, po 13 – Laurynas Beliauskas (10 rezultatyvių perdavimų) ir Arnas Beručka.

Izraelio komandoje išsiskyrė garsaus trenerio Davido Blatto sūnus Tamiras Blattas. Jis pelnė 27 taškus, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius.

Kitose grupės rungtynėse Ukraina 75:62 nugalėjo Latvijos ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę. Lietuviai pirmadienį susitiks su latviais.

Europos jaunimo čempionate dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į keturias grupes. Aštuntfinalyje žais visos ekipos.