K. Rutkauskaitė pasaulio jaunimo orientavimosi sporto čempionate – 52-a

Suomijoje vykstančio pasaulio jaunimo orientavimosi sporto čempionato merginų ilgosios trasos varžybose lietuvė Kastė Rutkauskaitė užėmė 52-ąją vietą tarp 141 dalyvės.
Lietuvos orientavimosi sporto federacijos nuotr.

Keliasdešimt kilometrų nuo Tamperės miesto esančiuose miškuose nusidriekusi trasa orientacininkams pateikė tikrą ištvermės reikalaujantį iššūkį: akmenuotas gruntas, techniška vietove.

7,6 km distanciją K. Rutkauskaitė įveikė per 1 val. 15 min. 38 sek. Kita Lietuvos atstovė Akvilė Bartkevičiūtė buvo 99-ta (1:29.20), Miglė Sušinskaitė – 106-ta (1:31.16), o Ugnė Gineikaitė užėmė 126-ą vietą (1:39.28).

Vaikinų varžybose tarp lietuvių geriausiai pasirodė Rokas Lipnickas. Orientacininkas užėmė 90-ą vietą, visą trasą įveikęs per 1 val. 28 min. 46 sek.

Simonas Tamošaitis (1:32.34) rikiavosi 109-oje vietoje. Kęstutis Nenartavičius liko 114-oje pozicijoje, o Dominykas Dulius – 126-oje tarp 163 sėkmingai distanciją įveikusių bėgikų.

Trečiuosius aukso medalius šiose pirmenybėse iškovojo suomis Olis Ojanahas (Olli Ojanaho, 1:05.11) ir šveicarė Simona Aebersold (56.03).

Šeštadienį pasaulio jaunimo pirmenybės baigsis estafetės rungtimi.