Lietuvos krepšininkai pasaulio jaunių čempionate pralaimėjo ispanams

Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančio antrojo pasaulio jaunių (iki 17 metų) vaikinų krepšinio čempionato trečiojo turo rungtynėse B grupėje sekmadienį trenerio Pauliaus Juodžio vadovaujama Lietuvos rinktinė po pratęsimo 83:91 (17:13, 15:23, 22:21, 23:20; 6:14) pralaimėjo Ispanijos krepšininkams ir patyrė antrąją nesėkmę.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Lietuviai po dviejų kėlinių atsiliko 32:36, o po trijų – 54:57. Ketvirtajame kėlinyje mūsiškiams pavyko panaikinti varžovų pranašumą ir išsiveržti į priekį. Likus žaisti 3 min., lietuviai pirmavo 73:69, bet neišsaugojo pranašumo. Po 40 žaidimo minučių rezultatas buvo lygus 77:77, o per pridėtą laiką pajėgesni buvo ispanai.

Lietuvos rinktinei Ernestas Serkevičius pelnė 21 tašką, Haroldas Saprykinas – 14, Žydrūnas Jurgutis – 13, Lukas Grabauskas – 12, Edvinas Šeškus – 10.

Antrąją pergalę iškovojusioje Ispanijos ekipoje 24 taškus surinko Agustinas Sansas, po 13 – Albertas Martinas ir Ferranas Ventura.

Lietuvos rinktinė antradienį 18.10 val. žais su Kroatijos krepšininkais.

Pasaulio čempionate, kuris baigsis liepos 8 dieną, dalyvauja 12 komandų, suskirstytų į dvi grupes. Į ketvirtfinalį pateks 1–4  vietas grupėse užimsiančios ekipos.