„Sūduva“ po dramatiškos kovos žengė į Europos lygos antrąjį atrankos etapą

Europos futbolo lygos pirmojo atrankos varžybų etapo atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį Marijampolės „Sūduvos“ komanda namuose 2:1 (1:1) nugalėjo Baltarusijos vicečempionę Soligorsko „Šachtior“ (Baltarusija) ekipą ir pateko į kitą etapą.
FK „Sūduva“ nuotr.

Šeimininkai aktyviau pradėjo rungtynes, o 34-ąją min. „Sūduvos“ žaidėjas Povilas Leimonas gražiu smūgiu per save išvedė savo komandą į priekį, tačiau jau po keturių minučių rezultatą išlygino Jurijus Kovaliovas.

43-iąją min. už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas „Šachtior“ futbolininkas Sergejus Matveičikas. Antrojo kėlinio pabaigoje „Sūduva“ užgulė varžovų vartus ir per teisėjo pridėtą laiką po pakelto kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė Algis Jankauskas (90+1).

Paskutinėmis minutėmis varžovai buvo labai arti išlyginamojo įvarčio, bet „Sūduva“ atsilaikė ir iškovojo pergalę.

Pirmosios rungtynės Baltarusijoje baigėsi lygiosiomis 0:0.

Antrajame atrankos rate „Sūduva“ žais arba su Belfasto „Crusaders“ (Šiaurės Airija), arba su Liepojos „Liepaja“ (Latvija) ekipa.