Pasaulio kiokušin karatė čempionate lietuviai iškovojo du bronzos medalius

Sekmadienį Astanoje (Kazachstanas) pasibaigusiame pasaulio kiokušin karatė čempionate Lietuvos atstovai iškovojo du bronzos medalius.
Lukas Kubilius, BNS nuotr.

Vyrų sunkiasvorių (per 85 kg) varžybose bronzos medaliu pasidabino veteranas Lukas Kubilius. Jis ketvirtfinalyje sekmadienį nugalėjo japoną Kazuya Yamamoto, bet pusfinalyje turėjo pripažinti vėliau čempionu tapusio kito japono Yuji Shimamoto pranašumą.

Kiti du lietuviai šioje kategorijoje neįveikė ketvirtfinalio barjero. Edgaras Sečinskis nusileido japonui Kembu Iriki, o Eventas Gužauskas pralaimėjo tam pačiam Y. Shimamoto.

Svorio kategorijos nuo 75 iki 85 kg ketvirtfinalyje lietuvis Valdemaras Gudauskas pralaimėjo kazachui Vladimirui Artiušinui. Šioje kategorijoje triumfavo japonas Shota Maeda.

Moterų svorio kategorijos nuo 55 iki 60 kg pusfinalyje tituluota Lietuvos kovotoja Inga Mikštaitė turėjo pripažinti kazachės Jekaterinos Gurovos pranašumą ir tenkinosi bronzos apdovanojimu.

Bendroje medalių įskaitoje Lietuvos su dviem bronzos apdovanojimais užėmė šeštąją vietą.