Lietuvos penkiakovininkai mišrioje estafetėje užėmė šeštąją vietą

Lietuvos atstovai Ieva Serapinaitė ir Justinas Kinderis Vilniuje vykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo mišrioje estafetėje sekmadienį užėmė šeštąją vietą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

22-ejų metų I. Serapinaitė ir 30-metis J. Kinderis surinko 1443 taškus. Lietuvos duetas fechtavime užėmė penktąją vietą, plaukime - trečiąją, jojime pelnė maksimalų taškų skaičių, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje užėmė 11-ąją poziciją.

Po trijų rungčių mūsiškiai buvo treti (836 tšk.) ir nuo pirmavusių airių Natalyos Coyle ir Arthuro Lanigan-O'Keeffe atsiliko 39 taškais.

Airijos duetas išsaugojo savo pranašumą paskutinėje rungtyje ir iškovojo aukso medalius (1499 tšk.). Sidabrą pelnė prancūzai Julie Belhamri ir Valentinas Prades (1478 tšk.), o bronzą – Rusijos atstovai Gulnaz Gubaidulina ir Aleksandras Savkinas (1459 tšk.).