J. Kinderis pasaulio taurės finale po dviejų rungčių užima 18 vietą

Vilniuje vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo vyrų varžybų antrojoje rungtyje – plaukime – penktadienį Lietuvos atstovas Justinas Kinderis užėmė 26-ąją vietą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

30-metis lietuvis 200 m laisvuoju stiliumi įveikė per 2 min. 8,99 sek. ir pelnė 293 taškus.

Geriausiai plaukimo rungtyje pasirodė Pietų Korėjos atstovas Jun Woongtae (2 min. 1,07 sek.; 308 tšk.).

Po dviejų rungčių pirmauja 545 taškus surinkęs latvis Pavelas Švecovas. Antrąją vietą užima rusas Aleksandras Lesunas (537 tšk.), trečiąją – lenkas Jaroslawas Swiderski (536 tšk.).

J. Kinderis su 501 tašku bendrojoje įskaitoje tarp 36 finalo dalyvių žengia 18-as.

Penktadienį vyrų varžybų dalyvių dar laukia papildomas fechtavimo etapas, jojimas bei kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis.

Šeštadienį vyks moterų finalas, o sekmadienį sportininkai kovos mišrioje estafetėje.