FIFA Konfederacijų taurė: Kamerūnas ir Australija išsiskyrė taikiai

Ketvirtadienį Rusijoje vykstančiame FIFA Konfederacijų taurės turnyre buvo žaidžiamas dar vienas mačas – jame susitiko Australijos ir Kamerūno futbolininkai. Azijos ir Afrikos taurių nugalėtojams buvo reikalinga pergalė, tačiau nė vienai komandai nepavyko iškovoti trijų taškų – rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Sankt Peterburgo „Krestovskij“ stadione vykusių B grupės rungtynių pirmoje dalyje dažniau varžovų vartus atakavę Afrikos atstovai paskutinėmis kelinio sekundėmis, jau per pridėtą laiką, sugebėjo įsiveržti į priekį – įvartį pelnė Marselio „Olympique“ saugas Andre-Frankas Zambo Anguissa. Rezultatas po pirmo kėlinio: Kamerūnas–Australija 1:0.

60 minutę Australijos futbolininkai išlygino rezultatą – po paskirto 11 metrų baudinio saugas Markas Milliganas stipru smūgiu kamuolį pasiuntė į varžovų vartus – 1:1. Vėliau tiek viena, tiek kita vienuolikė turėjo progų išsiveržti, tačiau rezultatas nepasikeitė ir abi komandos pasidalino po tašką.

Komandų startinės sudėtys:

Kitose B grupės rungtynėse ketvirtadienio vakarą susitinka Vokietijos ir Čilės rinktinės.