„Tour de France“ lenktynių prologą laimėjo šveicaras F. Cancellara

Šeštadienį Belgijoje prasidėjusių 99-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ prologą – 6,4 km atskiro starto lenktynes – laimėjo šveicaras Fabianas Cancellara („RadioShack-Nissan“). Jis distanciją įveikė per 7 min. 13 sek.
„Tour de France“ lenktynių prologo nugalėtojas F. Cancellara, EPA-ELTA nuotr.

Antrąją vietą užėmė britas Bredlis Viginsas (Bradley Wiggins, „Sky“), o trečiąją – prancūzas Sylvainas Chavanelis („Omega Pharma-QuickStep“). Abu jie nugalėtojui pralaimėjo 7 sek.

Nugalėtojo titulą ginantis australas Cadelis Avansas (BMC) užėmė 13-ąją vietą (+17 sek.).

Po prologo klasifikuoti 198 dviratininkai.

Lenktynės, kurias sudaro prologas ir 20 etapų, baigsis liepos 22 dieną Paryžiuje.